Lifecell Nedir?

Lifecell Nedir? (Detaylı Açıklama)

Birçok kişi gibi sizler de Lifecell Nedir sorusuna gündeminizde yer verdiyseniz gerekli bilgileri almak için doğru yerdesiniz. İlk olarak şunu belirtmek gerekir ki, günümüzde akıllı telefonların hızla yayılması ile birlikte artık mobil veri kotaları artan ihtiyaçları karşılayamaz hale geldi. Tam da bu noktadan yola çıkan Turkcell, “İnternetin Sonsuz Dünyası” olarak adlandırdığı Lifecell’ i duyurdu. Bu yazımızda başta Lifecell Nedir sorusu olmak üzere Lifecell hakkında merak edilen tüm şeylere dair cevaplar bulabileceksiniz.

Ülkemizin önde gelen operatörlerinden olan Turkcell, mobil iletişim dünyasına yeni bir bakış açısı getiriyor. “Peki, bunu nasıl yapıyor?” dediğinizi duyar gibiyim. Cevabı çok basit: Lifecell ile… Peki, bu Lifecell Nedir acaba? Üstelik kullanıcılarına 50 GB’lık veri kullanım hakkı veriyormuş. Evet, yanlış duymadınız 50 GB kotalı bir internet kullanım hakkından bahsediyoruz. Bu kotanın tamamı, sadece Turkcell’in izin vermiş olduğu kendi uygulamaları için kullanılabiliyor. Onun dışındaki internet kullanımları için ise ekstradan 5 GB boyutunda bir veri paketi bulunuyor. Üstelik Lifecell müşterileri teknik destek için ihtiyaçları olan yardımı, kendileri için özel olarak oluşturulan BİP üzerinden alabilecek. Böylece normal kullanıcılara hizmet veren müşteri hizmetleri servisindeki yoğunluklardan da etkilenmeden tüm işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

Lifecell Kullanıcıları Hangi Avantajlara Sahip Olacak?

Genel olarak Lifecell Nedir sorusuna cevap bulduktan sonra gelelim Lifecell kullanıcılarının sahip olacakları ayrıcalıkların neler olduğuna. 50 GB olan kota ile Fizy, TV+, Lifebox ve Dergilik gibi uygulamalar kullanılabilecek. Peki, hangi uygulamada ne kadarlık bir kota bulunuyor hep beraber bir göz atalım

Fizy

Yılların Fizy ’si artık Lifecell ile cebinizde. Milyonlarca yerli ve yabancı şarkılar ve video klipler 15 GB kota çerçevesinde Fizy için ayrılmış bir halde sizleri bekliyor.

Bip

Lifecell Nedir diye araştırırken BİP ile de tanışma imkanımız oldu. BİP; ister bireysel, ister oluşturduğunuz gruplar ile konuşma – yazışma ve hatta görüntülü konuşma dahi yapabileceğiniz harika bir platform olarak bizi karşılıyor. Her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika kota ile doya doya görüşmenin, konuşmanın ve yazışmanın tadını çıkaracaksınız.

TV+

Dünyanın en güzel televizyon uygulamalarından birisi olan TV+ da Lifecell kullanıcıları için hazırlanmış durumda. 200’ e yakın sayıda TV kanalı, spor, belgesel, çocuk ve haber programları, sayısız diziler ve ödüllü filmler için 15 kota tanımlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Lifebox

Lifecell Nedir sorusunun en güzel cevaplarından birisi de şüphesiz Lifebox oluyor. 50 GB saklama alanı ve 10 GB aylık kullanım kotası ile başta fotoğraflar ve videolar olmak üzere kişisel veriler için harika bir saklama alanı ile karşılaşıyoruz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte ve yerde bu bilgilerinizi değiştirip paylaşabilirsiniz.

Dergilik

Lifecell‘in bir diğer güzelliği ise kesinlikle Dergilik uygulamasıdır. Ülkemizde en çok satan dergiler ve gazetelere 8 GB kota ile dergilik üzerinden ulaşabileceksiniz.

Facebook ve Twitter

Bu iki uygulamayı bilmeyen yoktur herhâlde. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Twitter ve Facebook üzerinden kullanabileceğiniz 2 GB kota hakkı yer alıyor. Gündemi ve trendleri takip ederek paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz.

Lifecell Paketleri ve Tarife Ücretleri

Lifecell Nedir, ne değildir diye aklınıza takılan sorularınıza cevap verdikten sonra gelelim Lifecell tarifelerine ve ücretlerine.  Lifecell’de hali hazırda Super, Extra ve Pro olmak üzere üç farklı tarife mevcut. Bu üç tarifenin ortak noktası 50 GB’lık bir veri kullanım hakkı olmasıdır. Super paketinde 50 GB + 5 GB veri kotası bulunuyor ve bu tarifeyi seçenler aylık 49 TL ödeyerek bu hakka sahip oluyor. Extra paketi için 50 GB + 7 GB tanımlanıyor ve aylık 59 TL olarak faturalandırılıyor. Pro paketinde 50 GB + 10 GB veri kullanım hakkı oluyor ve 69 liraya kullanıcılarıyla buluşturuluyor.

Buraya kadar tüm detayları ile Lifecell Nedir, ne değildir, tarifeleri ve avantajları nelerdir gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Yazımızın altına yorum olarak aklınıza takılan tüm soruları sorup cevaplarınızı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir