Apple, iPhone XS ve XS+ Fiyatları Nedir?

Apple’ın yeni akıllı telefonlarını tanıtacağı tarih iyice yaklaştı. 12 Eylül’de tanıtılacak 3 yeni iPhone, haliyle milyonlarca insanın da meraklanmasını sağlıyor. Bizim de canlı yayınla takip edeceğimiz iPhone konferansı öncesinde, fiyatının alıp başını gideceğini organize ettiğimüz iPhone 9, iPhone Xs ve iPhone Xs+ cihazlarının nasıl olacaklarına bakacağız.

Şu ana kadar sızdırılan tüm bilgilere baktığımızda bizleri uygun fiyatlı iPhone 9 cihazı karşılıyor. Bu aygıt, tek kameraya haiz olduğu şeklinde, öteki telefonlarda yer edinen bazı kilit özelliklerden de muaf olacak. 6.1 inçlik büyük sayılabilecek bir ekranla gelmesi beklenen cihaz, tahminlere göre 800 dolar bandında satışa sunulacak.

IPhone 9’u bir kenarı koyduğumuzda ise iPhone Xs ve iPhone Xs+ bizleri karşılıyor. Bu cihazların ikisi de Apple’ın yeni amiral gemileri olacakken, iki cihaz arasında 0.7 inç gibi çok ciddi bir boyut farkının olması bekleniyor. İki cihazın ekran boyutu ve bataryalar dışında birbirine fazlaca benzer olacağı düşünülüyor.

Yeni iPhone X ailesinde Bizi Neler Bekliyor?

  • Daha hızlı bir Face ID
  • İphone Xs+ için daha büyük bir ekran-gövde payıHer iki tasarımda iPhone X ile aynı
  • Geliştirilmiş iki kamera
  • Her iki telefonda OLED Ekran Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir